ÖZTÜRK'TEN GENEL KURULDA DÜZCEYE GELSENE ÇAĞRISI   AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, TBMM Genel Kurulu'nda söz ...           • Heykel Bölümü Karma Sergileri Ziyaretçilere Açıldı Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Heykel Bölümü...           • İş Arama Becerileri ve İş Kulübü Tanıtım Semineri Düzenlendi   “İş Arama Becerileri ve İş Kulübü Tanıtım Semineri” Düzce Ü...           • KASIM AKTAŞ ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ TARİHİ KEŞFE ÇIKTI ÖĞRENCİLER ANTİK TİYATROYU RESMETTİLER  Kasım Aktaş Ortaokulu öğrencileri, Mü...           • Basın Açıklaması   Düzce Valiliği bir basın açıklamasında bulundu.Yapılan basın açıklam...           • Alerji Mevsimine Dikkat Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı Başka...           • 4. Geleneksel Dünya Arı Günü Resim Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi   Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM) tar...           • Düzce TSO’da Sosyal Güvenlik Rehberlik ve Bilgilendirme Semineri   Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Sosyal Güvenlik Kurumu Düzce İl Müd&...           • Belediyesinin basın Açıklaması Düzce Belediyesi yönetim kademesinde yapılan yeni bir düzenleme ilegörev dağıl...           • YÖK Başkanı Düzce Üniversitesi’ndeki Dünya Arı Günü Programına Katıldı   Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, Düzce Üniversi...           
İstatistikler
Toplam: 1604133
Aktif: 19
Bugün: 1854
Dün: 2044
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

TEŞEKKÜRLER TEŞEKKÜRLER - Nevzat Keleş-İle GERÇEKLER

TEŞEKKÜRLER TEŞEKKÜRLER

Yazar: Nevzat Keleş-İle GERÇEKLER |  Tarih:6 / 3 / 2024 |  Yazı Okunma: 455


Sevgili okurlarım, İlimizde  yayın yapan  Düzce Gerçek  Gazetesi  Şubat 2024 ayı itibariyle  Düzce'nin en çok okunan internet gazeteleri arasına girdi. 

 Yalnızca doğru habere dayanan gazetecilik anlayışımız ve halkın yanında saf tutan makaleleriyle halkımızın sorunlarına çözüm arayan çok değerli yazarlarımızla verdiğimiz mücadele sonuç verdi. Ve sizler, bizlerin yapmaya çalıştığı gazeteciliğe gereken değeri verdiniz ve Düzce Gerçek gazetesini  Düzce'nin en çok okunan internet gazeteleri arasına yükselttiniz.

 Sevgili okurlar ilk gün çıkarken söylediğimiz gibi Düzce Gerçek gazetesi   olarak halkın nabız atışlarını, kendi damarlarımızda bir hareket olarak algılayacağız. Halkın açlığını kendi açlığımız, halkın acısını kendi acımız olarak hissedeceğiz. Yeni ve yaşanabilir bir dünyanın mümkün olduğunu bilerek mücadele edeni, hak arayanı övecek, halkın düşmanlarını yereceğiz. Halkımız için bir kapı, bir megafon, onların sesi, yandaşı olacağız. Halkımızla birlikte yürüyeceğiz ve kendimize bir yol aramayacağız, yolumuzu halkımızla birlikte çizeceğiz. Toplumsal mücadele güçlerinin soluğunu soluğumuz olarak bileceğiz. Cumhuriyete olan bağlılığımız, sevgimizi, memleketimize olan duygularımızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sevgili dostlar; Çok yönlü bir mücadelenin sadece bir yönü olan internet gazeteciliğinde günümüz teknik ve olanaklarıyla zengin, düzeyli, doyurucu ve sizlerin gereksinmelerini karşılayan tarzımızla yayın hayatımızı sürdürmemiz bir zorunluluktur. 

Önümüzde bu anlamda aşılması gereken epeyce bir yolumuz var. Hedeflediğimiz özelliklere kavuşmamız ortak çabaların niteliğine bağlıdır. Sizler elinizdeki belge, haber, resim ve yazıları hızla  Düzce Gerçek   gazetesi'ne ulaştırın, bizimle paylaşın, biz de  Düzce Gerçek gazetesinde  sizin isminizle yayınlayalım.

Bu anlamda siz sevgili okurlarımızdan isteğimiz bu konuda bize destek olmanız. Parasal destek kesinlikle istemiyoruz. Gazetemize reklam yönlendirmesi yaparsanız sizlere daha içerikli bir gazete olarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederiz. Biz gazeteyi çıkarırken bu gazeteden para kazanalım diye hiç düşünmedik. Gazete kendi masraflarını çıkarsın bu yeter bize.

Yukarıda sözünü ettiğimiz ilkeler ve yönelimlerin takipçisi olacağımızı ve iyi gününde, kötü gününde daima halkımızın yanı başında olacağımızı tekrar taahhüt ediyor, bize bugüne kadar vermiş olduğunuz destek için sizlere teşekkürü borç biliyoruz. İlginize, sevginize binlerce kez teşekkürler. Saygılarımla.

 

 

 

 

 
Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Yazarın diğer yazıları
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail *
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)

Site İçi Arama
Köşe Yazıları
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Fotoğraf Galerisi

egazete
7 fotoğraf

REKLAM
1 fotoğraf
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre
Diller

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal

 

 

Hoşgeldiniz.

 

 e-mail adres

duzcegercek81@gmail

.com