KFMİB Başkanı Hasan Osman SABIR: "Fındık Sektöründe Kritik Dönemeçteyiz" Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Has...           • Düzce TSO’da Sürdürülebilirlik Eğitimi verildi   Düzce Otomotiv Sektörü Atılım Kümesi Ur-Ge Projesi Eğitim Hizmeti Faal...           • ‘İSVİÇRE MODELİ’ KÖYLER GELİYOR   DÜZCE’NİN YENİ MAHALLELERİNDE İMAR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR GÜ...           • CHP’Lİ ÖZCAN’DAN MADEN ARAMA RUHSATINA TEPKİ   Yozgat merkezli Ovabahçe Tarım Hayvancılık Enerji Üretim Sanayi Ticaret Anon...           • Düzce ve Bolu Kamuoyuna;   ''Son günlerde, Bolu Dağı’nın Düzce’ye mi yoksa Bolu’ya mı ...           • Gümrük Müdürlüğü İçin Bir Adım Daha Atıldı   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce TSO Yö...           • İSKİ HEYETİ DÜZCE'YE GELDİ CHP Düzce Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Talih Özcan ve İstanbul Bü...           • CHP’Lİ ÖZCAN’DAN HAZİNE BAKANINA FLAŞ SORULAR !!!   CHP Düzce Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Talih Özcan, ...           • “Gözlerinizi UV ışınlarından koruyun”   Gözlerimizin, zararlı UV ışınlarına maruz kaldığında ciddi zararlar görebileceği...           • “Gözlerinizi UV ışınlarından koruyun”   Gözlerimizin, zararlı UV ışınlarına maruz kaldığında ciddi zararlar görebileceği...           
İstatistikler
Toplam: 1689662
Aktif: 16
Bugün: 92
Dün: 1876
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

Düzce Protokolünden Düzce’ye Gelsene Kampanyasına Destek Yağdı


Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce’ye Gelsene projesi kapsamında hazırlanan Düzce’ye Gelsene Kartpostallarını Türkiye’nin dört bir yanına göndererek Düzce’nin tanıtımına büyük katkı sağladı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan kartpostallar hem dijital ortamda hem de fiziki olarak 10 binlerce kişiye ulaştı.

Düzce Valisi Selçuk Aslan imzasıyla dağıtılan kartpostallarda, “Kıymetli Hemşerim, Düzce’mizin yetiştirdiği, ülkemizin kültür ve sanat yaşamına katkı sunan, tüm hemşerilerimizin kıvanç kaynağı olan güzel insan, Kurban Bayramınızı kutlar, sağlık, huzur ve esenlik dileklerimle yaşamınızda başarılar dilerim” ifadeleri yer alırken, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü imzasıyla 245 belediye başkanına ulaştırılan kartpostallarda “Bu tatilde Düzce’ye gelmeye ne dersiniz? Doğanın, denizin, yayla ve şelalelerin tadını çıkaracağınız bu keşifte sizleri misafir etmek için sabırsızlanıyoruz. Bu vesile ile Kurban Bayramı’mızın başta İslam alemi olmak üzere tüm insanlığa huzur, barış ve sağlık getirmesini temenni ediyor, bayramınızı kutluyorum. Saygılarımla” ifadeleri yer aldı.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir imzasıyla Türkiye’deki tüm üniversite rektörleri, YÖK Kurul üyeleri, Akademisyen ve İdari Kadrolar, Düzce Üniversitesi’nin mevcut öğrencileri ve mezun öğrencilerine iletilen kartpostallarda, “Mübarek Kurban Bayramı’nın milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Hayırlı bayramlar.” Sözleri yer alırken, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık imzasıyla 364 oda ve borsa ile 4500’den fazla üyeye iletilen kartpostallarda, “Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle nice bayramlar dilerim” sözleri yer aldı.

Bu kampanya ile birlikte 75 binden fazla kişiye kartpostal dağıtımı gerçekleştirildi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce il protokolüyle birlikte Turizmde ortak dilin konuşulduğu; Birlikteliğin ve Uzlaşının Kenti Düzce’ye Gelsene” sloganımızı on binlere duyurduk. Sayın Valimize, Sayın Belediye Başkanımıza ve Sayın Rektörümüze çok teşekkür ediyoruz. İlin tüm dinamiklerinin ortak dil ve hedefle aynı doğrultuda ilerliyor olmasını önemsiyoruz. Ortak amacımız olan Düzce’nin gelişmesi için biz de Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Bu vesile ile de başta tüm paydaşlarımız olmak üzere yüce Türk Milletinin bayramını bir kez daha kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Düzce’ye Gelsene kampanyasına katılanlar, 'https://duzceyegelsene.com/kartpostal' internet adresi üzerinden hem Kurban Bayramı mesajlarını online olarak iletebiliyor hem de şehrin tanıtımına katkı sağlıyor. Dijital kartpostalların üzerinde Düzce'nin doğal güzelliklerinden tarihi dokusuna kadar birçok detayı içinde barındıran fotoğraflar yer alıyor.

Haber tarihi: 15/06/2024
Haber Okunma: 130
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Düzce Valisi Selçuk Arslan'ın Kurban Bayramı mesajı
Sonraki: Akaryakıt Sektörünün Gündemi Kaçak Mazot ve Sahte Fatura
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


Site İçi Arama
Köşe Yazıları
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Fotoğraf Galerisi

egazete
7 fotoğraf

REKLAM
1 fotoğraf
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre
Diller

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal

 

 

Hoşgeldiniz.

 

 e-mail adres

duzcegercek81@gmail

.com