KFMİB Başkanı Hasan Osman SABIR: "Fındık Sektöründe Kritik Dönemeçteyiz" Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (KFMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Has...           • Düzce TSO’da Sürdürülebilirlik Eğitimi verildi   Düzce Otomotiv Sektörü Atılım Kümesi Ur-Ge Projesi Eğitim Hizmeti Faal...           • ‘İSVİÇRE MODELİ’ KÖYLER GELİYOR   DÜZCE’NİN YENİ MAHALLELERİNDE İMAR ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR GÜ...           • CHP’Lİ ÖZCAN’DAN MADEN ARAMA RUHSATINA TEPKİ   Yozgat merkezli Ovabahçe Tarım Hayvancılık Enerji Üretim Sanayi Ticaret Anon...           • Düzce ve Bolu Kamuoyuna;   ''Son günlerde, Bolu Dağı’nın Düzce’ye mi yoksa Bolu’ya mı ...           • Gümrük Müdürlüğü İçin Bir Adım Daha Atıldı   Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce TSO Yö...           • İSKİ HEYETİ DÜZCE'YE GELDİ CHP Düzce Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Talih Özcan ve İstanbul Bü...           • CHP’Lİ ÖZCAN’DAN HAZİNE BAKANINA FLAŞ SORULAR !!!   CHP Düzce Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Talih Özcan, ...           • “Gözlerinizi UV ışınlarından koruyun”   Gözlerimizin, zararlı UV ışınlarına maruz kaldığında ciddi zararlar görebileceği...           • “Gözlerinizi UV ışınlarından koruyun”   Gözlerimizin, zararlı UV ışınlarına maruz kaldığında ciddi zararlar görebileceği...           
İstatistikler
Toplam: 1689527
Aktif: 15
Bugün: 1793
Dün: 2282
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Biz Sizi Arayalım
Ad, Soyad:
Telefon:

CHP Parti Meclisi Üyesi Ecevit Keleş’in Babalar Günü Mesajı


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ecevit Keleş, Babalar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, babaların aile ve toplum hayatındaki önemine değinerek tüm babaların Babalar Günü’nü kutladı.

Babaların Aile ve Toplumdaki Yeri

Başkan Yardımcısı Ecevit Keleş, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Babalar, aile kurumunun temel direğidir. Onlar, evlatlarını koruyan, kollayan ve geleceğe hazırlayan fedakar bireylerdir. Babalarımız, sevgi ve şefkatle, çocuklarına yaşamın her alanında rehberlik eder ve onların daha iyi bir geleceğe sahip olmaları için büyük özverilerde bulunurlar. Babalar, aile içindeki adalet, paylaşma ve sorumluluk gibi değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenirler.”

Atatürk ve Şehit Babalarına Saygı

Keleş, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e duyduğu minneti şu sözlerle ifade etti: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk milletinin Ata’sı olarak, bizlere özgür ve bağımsız bir ülke bırakmıştır. Onun eşsiz liderliği ve vizyonu, bizlere rehber olmaya devam ediyor. Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak, onun mirasına sahip çıkmak en büyük görevlerimizdendir. Atatürk’ü rahmetle ve minnetle anıyorum.”

Keleş, şehit babalarına da özel bir vurgu yaparak, “Vatanı için canını feda eden tüm şehitlerimizin babaları, bu ülkenin onurlu kahramanlarıdır. Onların evlatlarının hatırasını yaşatmak ve onlara layık birer evlat olmak en büyük borcumuzdur. Şehit babalarımızın ellerinden öpüyor, onlara minnet ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Tüm Babaların Günü Kutlu Olsun

CHP’li Ecevit Keleş, mesajının sonunda tüm babaların Babalar Günü’nü kutlayarak, “Bu özel gün vesilesiyle, tüm babaların Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Babalarımız, hayatımızın en kıymetli varlıklarıdır. Onlara sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum” ifadelerini kullandı.

Haber tarihi: 13/06/2024
Haber Okunma: 231
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Akaryakıt Sektörünün Gündemi Kaçak Mazot ve Sahte Fatura
Sonraki: DÜZCELİLERE BAYRAM MÜJDESİ
Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


Site İçi Arama
Köşe Yazıları
Haber Arşiv
     
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Fotoğraf Galerisi

egazete
7 fotoğraf

REKLAM
1 fotoğraf
Üye İşlemleri
Kullanıcı adı
Şifre
Diller

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal

 

 

Hoşgeldiniz.

 

 e-mail adres

duzcegercek81@gmail

.com